Новини

ВК „Град“ Белоградчик победи „Септември“ София с 3:0 гейма

Волейболистите на „Град“ Белоградчик започнаха с категоричен успех годината в Западната група на шампионата при мъжете – Висша лига. Тимът от скалния град надделя над „Септември“ София с 3:0 гейма в двубой в края на първия полусезон на първенството, с който приключва и груповата фаза.

Волейболистите на Белоградчик записаха първи успех за тази календарна година. В среща от десетия кръг на Западна група в Националната волейболна лига местния тим надигра Септември (София) с 3-0 гейма, като резултатите в геймовете бяха 25:23 ; 25:20 и 25:23 точки. Това бе четвъртата победа от началото на сезона. Въпреки леда и минусовите температури верните фенове на волейбола в Белоградчик бяха в спортната залата, за да наблюдават своите любимци.

В събота, 11-ти февруари, от 17 и 30 часа предстои важен двубой за волейболистите на „Град“ Белоградчик. Те ще гостуват на Софийския университет, а мачът ще се играе в спортната зала на Частно училище „Свети Георги“ в столицата.

За още новини последвайте нашата фейсбук страница.